High tea Vilente voor Gekste Dag groot succes!
4-03-2011 - De high tea bij de locaties van Vilente voor de Gekste Dag was een groot succes! Zo`n 300 bewoners, familie, buurtbewoners en vrijwilligers genoten van de thee en diverse lekkere hapjes. De muffins werden op een ludieke manier met een bakkersfiets naar de locaties in gemeente Renkum vervoerd. Er werd ruim € 1.500,- opgehaald voor de Gekste Dag!
De opbrengst van de Vilente High Tea bedroeg ruim € 3.000,-. De helft van deze opbrengst komt ten goede aan de aanschaf van beweegmaterialen voor ouderen bij Vilente. De andere helft gaat naar De Gekste Dag. BNN Vara heeft filmopnames gemaakt die binnenkort te zien zijn op www.degekstedag.nl. Ook zal een compilatie in de tv-uitzending van 28 maart te zien zijn.
De Vilente High Tea werd mede mogelijk gemaakt door bakkerij Van Voorthuizen, banketbakkerij Onnink, bakkerij Cock Aalders, bakkerij Holleman, Albert Heijn, Huuskes, Van Hoeckel, Mastbergen Fietsen en drukkerij Frouws.
Vilente is een zorginstelling voor verzorgingshuizen, verpleeghuizen, thuiszorg en tijdelijke opname. Ook zijn er allerlei aanvullende diensten mogelijk. Vilente is actief in de regio Renkum, Wageningen en Ede. Kijk voor meer informatie op www.vilente.nl.






