-
A
A
A
+
Geen grote gift, wel bedankt voor alle steun!
23-11-2011 - Gisteren was spannende finale tussen de 5 goede doelen die genomineerd waren voor de grote gift van het 3M Fonds. Het Ouderenfonds hield een bijzonder goede presentatie, maar is helaas niet de winnaar geworden. De doelen waren heel verschillend en allemaal belangrijk, maar Stichting Ambulancewens won de 50.000 euro.
Uiteraard vinden we het jammer en hadden het liefst met de gift twee nieuwe bussen gefinancierd, maar we gunnen Stichting Ambulancewens deze prijs ook en willen hen van harte feliciteren.
We willen ook onze stemmers, twitteraars en iedereen die ons geholpen heeft uit 73 doelen tot de laatste 5 te komen, heel hartelijk bedanken.
Gelukkig laat het 3M Fonds de verliezend finalisten niet met lege handen staan. Volgend voorjaar organiseren de medewerkers een ludiek evenement, ze gaan namelijk fietsen naar Brussel. Men kan maximaal 240 km afleggen en laat zich door zoveel mogelijk mensen sponsoren. Hopelijk halen ze allemaal de finish en halen ze veel geld op! Later meer hierover.






