BoodschappenPlusBus in IJsselstein feestelijk gelanceerd
17-05-2010 - Op zaterdag 15 mei werd op feestelijke wijze én met Willeke Alberti en Henny Huisman, BoodschappenPlusBus 'de Zender-Express' in IJsselstein gelanceerd. Er was veel behoefte aan een BoodschappenPlusBus in IJsselstein en de verwachting is dat er zo`n 800 ouderen gebruik van zullen maken.
De dag werd extra feestelijk doordat het Jan van Ieperenfonds een muziekmiddag organiseerde met optredens van Willeke Alberti en verschillende koren. Naast de BoodschappenPlusBus werd ook een maaltijdenbus voor ouderen in IJsselstein onthuld. De presentatie van de middag was in handen van Henny Huisman.
De BoodschappenPlusBus is erg belangrijk voor ouderen die zelf moeilijk de deur uitkunnen. Samen met ouderen uit de buurt en onder begeleiding van vrijwilligers kunnen ze weer boodschappen doen of een uitstapje maken. Dit is voor deze ouderen vaak het enige sociaal contact in de week.
Inmiddels rijdt er in zo`n 50 plaatsen in Nederland een BoodschappenPlusBus, enkele tienduizenden ouderen maken regelmatig gebruik van de BoodschappenPlusBus.
De bus in IJsselstein is mede mogelijk gemaakt door Schokkenkamp Wegener Lonzième fonds, het Anton Jurgens Fonds, de Stichting Hora, de Pasman Stichting en de ASN Foundation.
Klik hier voor meer informatie over de BoodschappenPlusBus.






