-
A
A
A
+
- wat doen we
- activiteiten
- jong voor oud
- tips teksten kaartje
Tips teksten op kaartje Jong voor Oud
Het is voor een oudere altijd leuk om een kaartje te krijgen. Om er net iets meer betekenis aan te geven hierbij de volgende teksttips:
- Schrijf erop wie je bent en op welke school je zit
- Schrijf waarom je contact zoekt met de oudere, bijvoorbeeld over dat het leuk is samen activiteiten te ondernemen
- Wees concreet, noem voorbeelden wat je voor elkaar kunt doen (de school voor de ouderen en de ouderen voor de school)
- Schrijf over het vervolgcontact, wat gaat er na het kaartje schrijven gebeuren, neemt de school contact op, of de oudere, of doe al een aantal datumvoorstellen om iets te gaan doen
- Schrijf geen negatieve dingen op over dat je het bijvoorbeeld zielig vindt dat veel ouderen weinig bezoek krijgen, positieve berichten vindt iedereen veel leuker!


